Welcome to Dagnis
  • Klaipeda
    Vilnius
  • Darbo laikas
    I - V 8:00 - 18:00
  • Skambinti
    370 674 58812

New to site?


Login

Lost password? (close)

Already have an account?


Signup

(close)

KODĖL SVARBU !

Drenažas yra neatsiejama pastato inžinerinė infrastruktūra, be jos ateityje gali kilti daug problemų su namo pamatais. Drenažas dažnai įrengiamas nusausinti žemės paviršių žemose vietovėse  arba kur aukštai gruntinis vanduo.

MES GALIME

Mūsų specialistai gali įrengti drenažo sistemą ir pamatų izoliaciją. Atnaujinti lietaus nuotekų sistemą, paviršinio vandens surinkimo ir nuvedimo sistemą. Visa tai sujungus į vientisą sistemą galima apsisaugoti nuo vandens pavojų.
null

Drenažo sistemos

Apsaugoti nuo gruntinio vandens

Drenažo sistemos

Dėl drėgmės pertekliaus problema kyla su požemine namo dalimi - pamatais, rūsiu.

Tai įtakoja atmosferos krituliai ir gruntinis vanduo.

Norint apsaugoti pamatus nuo gruntinio vandens, reikalinga irengti drenažą.

null

Lietaus surinkimas

Apsaugoti nuo lietaus vandens

Lietaus nuvedimo sistemos

Plieninės ar plastikinės lietaus nuvedimo sistemos apsaugo pastato fasado apdailą ir jo pamatus nuo lietaus vandens.

Mūsų įrengta lietaus surinkimo sistema tarnaus Jums ilgą laiką.

null

Lietaus surinkimas

Surinkti ir išnaudoti lietaus vandenį

Lietaus surinkimo sistemos

Surinkus lietaus vandenį nuo Jūsų namo stogo, galėsite nemokamai laistyti veją, sodą ar daržą.

Drenažas | Drenažo įrengimas

Drenažo sistemos įrengimas labai svarbus etapas teritorijos planavime. Teisingai įrengta drenažinė sistema apsaugos teritoriją nuo telkšančių balų, o požeminę namo dalį nuo perteklinės drėgmės.

Drenažas įrengiamas įvertinus gruntinio vandens lygį ir grunto pralaidumą.

Drenažo įrengimui naudojame kokybiškus vamzdžius, hidroizoliacija, sujungimo ir kitas detales. Drenažo sistemas montuojame prieš namo statybas ir jau įrengtuose sklypuose.

Lietaus surinkimo sistemos

Plieninės ar plastikinės lietaus nuvedimo sistemos apsaugo pastato fasado apdailą ir jo pamatus nuo lietaus vandens. Ant šlaitinio statinio stogo tvirtinami latakai kuriuose kaupsis vanduo. Prie pastato tvirtinami lietvamzdžiai, kuriais vanduo nutekės į požeminį drenažinį šulinį.

Kokybiškai įrengta, atitinkanti standartus ir taisykles montavimo metu, lietaus nuvedimo sistema tarnaus ilgus metus.

Lietaus nuvedimo sistemas įrenginėjame iš kokybiškų, patikrintų gamintojų gaminių.
Lietaus surinkimo talpos yra dar vienas mūsų siūlomas įrenginys.

Lietaus vandens naudojimo sistema

Vandentekio vanduo (o kartu ir nuotekų tvarkymas) brangsta. Kadangi to išvengti negalima, belieka ieškoti būdų kaip galima dalį vandens poreikio tenkinti iš kitų šaltinių. Geriausia išeitis – Rainy’s lietaus vandens naudojimo sistema, pakeičianti 50 % geriamojo vandens.

Kasdien naudojame vandenį įvairiems tikslams. Akivaizdu, kad didelę dalį šių poreikių gali patenkinti ir vanduo, neturintis tikrų higieniškumo garantijų. Šių savybių nereikia nei nuplaunant tualetą, nei skalbiant, nei malšinant daržo, sodo, vejos ar gėlyno troškulį, o tuo labiau – plaunant grindis arba automobilį. Štai čia ir atsiranda puiki galimybė pasinaudoti dangaus dovana –lietaus vandeniu. Juo galima padengti apie pusę viso poreikio.

Kaip pasinaudoti dovana iš dangaus?

Geriausias būdas – įrengti lietaus vandens naudojimo sistemą Rainy’s su požemine vandens talpykla, kurią nuolat papildys lietus. Talpyklai pripildyti tereikia nuvesti vamzdį nuo lietaus, patenkančio ant pastatų stogų, latako. Nieko baisaus, jei talpykla prisipildys – perteklius nuvedamas į esamą drenažą arba į infiltracijos į gruntą įrenginį.

SNIGO polietileno talpykla idealiai tinka lietaus vandens kaupimui ir laikymui, nes jame vanduo nepatiria neigiamos šilumos ir šviesos įtakos. Ištisus metus vandens temperatūra požeminėje talpykloje išlieka tarp 6 ir 8 °C. Tokiame šaltame vandenyje ir tamsoje nesivysto mikroorganizmai bei dumbliai, todėl yra užtikrinama stabiliai aukšta vandens kokybė. Lietaus surinkimo talpos yra puikus būdas sutaupyti.