Namo šildymo sistemos, inžinerinių tinklų įrengimas - Dagnis
 

Šildymo sistemos

Šilumos siurbliai

Grindinys šildymas

Šilumos valdymas

ŠILUMOS SIURBLIAI

Šilumos siurbliai – tai vienas iš efektyviausių ir pigiausių modernaus šildymo būdų. Jis pasižymi komfortiškumu ir patogumu.
Šilumos siurbliai šilumos energiją išgauna iš žemės, saulės, lietaus ir netgi oro. Įrenginėjant šildymo sistemą būtina galvoti apie jos efektyvumą, nes ji įrengiama ne vieneriems metams.

Renkanti šilumos siurblį reikia atkreipti dėmesį į paties siurblio savybes(COP), norimo apšildyti pastato plotą, šiluminę varžą, pastato šildymo energijos poreikius.

Naudojami oras – oras, oras – vanduo tipo šilumos siurbliai jūsų namus šildys ir vėsins.

Šildymas su šilumos siurbliu yra saugus, nereikalaujantis specialios priežiūros – neužima daug vietos, ekologiškas šildymo sprendimas(neišskirianti CO2 į aplinką), nereikia kamino, nėra jokių šilumos perteklių, veikia itin dideliame temperatūrų diapazone.

GRINDINIS ŠILDYMAS – NOVATORIŠKA IR EFEKTYVI SISTEMA

Idealus komfortas – nepriekaištingai tolygus šilumos pasiskirstymas
Nesvarbu kokio aukščio jūsų kambario lubos, kaip ir kiek daug atvirų patalpų ar laiptinių turite, – grindinio šildymo sistema suteiks tolygų šilumos efektą. Būtent dėl to, gyvenant namuose ar kotedžuose šis šildymo būdas yra vienas geriausių diskutuojant apie išgaunamą efektyvumą.

„Nematomas“ šildymas – vietos taupymas ir subtilaus dizaino idėja

Grindinio šildymo sistemos elementai yra po grindimis, todėl galėsite tikslingiau suprojektuoti vidines patalpas ir daug racionaliau išnaudoti vietas šalia langų ir kitų vietų, kur anksčiau stovėjo radiatoriai.

Grindinis šildymas – įrengti sugebės ne visi statybininkai

Norint tinkamai įsirengti grindinį šildymą, būtina samdyti aukštos kvalifikacijos profesionalus, kurie dažniausiai kainuos brangiau nei brigada surasta iš nemokamų skelbimo portalų. To priežastis slypi sudėtinguose techniniuose temperatūros pasiskirstymo skaičiavimuose ir tokių faktorių įvertinime kaip betono tūrio plėtimasis.

Planuojant grindinį šildymą svarbu ne tik teisingai viską išskaičiuoti, bet ir paskui, žinoma, tų skaičiavimų laikytis. Tačiau tai padaryti taip pat galės tik aukšto lygio meistrai, kurie yra nepriekaištingai tikslūs ir išmano visas darbų vykdymo technologijas.

ŠILUMOS VALDYMAS

Šiuolaikinis šildymas arba kitaip išmaniosios šildymo sistemos suteikia galimybę itin greitai ir patogiai patiems kontroliuoti reikiamą temperatūros kiekį.
Naujųjų technologijų pagalba dabar galima vos keliais mygtuko paspaudimais reguliuoti šilumą, užprogramuoti pageidaujamą šildymo programą ir veltui nešvaistyti energijos. Pakanka turėti išmanųjį telefoną ir gebėsite valdyti savo namų šildymą iš bet kurios pasaulio vietos.

Priklausomai nuo poreikių skirtingoms patalpoms galėsite parinkti atitinkamą šilumos kiekį, todėl toks šildymas ne tik leis sutaupyti energijos, bet ir garantuos komforto jausmą visiems namų gyventojams.