Welcome to Dagnis
 • Klaipeda
  Vilnius
 • Darbo laikas
  I - V 8:00 - 18:00
 • Skambinti
  370 624 11133

New to site?


Login

Lost password? (close)

Already have an account?


Signup

(close)

Nuotekų valymas | Nuotekų valymo įrenginiai

VALYMO ĮRENGINIŲ MONTAVIMAS   KONSULTACIJOS   APTARNAVIMAS
DAGNIS Komanda

MŪSŲ KOMANDA

Įmonėje dirba didelę patirtį turintys specialistai, kurie pasirengę suteikti Jums reikalingą informaciją

Darbams suteikiama garantija

KOKYBĖ IR GARANTIJA

Mūsų specialistai profesionaliai atlieka visus buitinių nuotekų valymo įrenginių montavimo darbus, kuriems suteikiama garantija

Nuotekų valymo įrenginiai: kaip pasirinkti ?

Kanalizacijos ir vandentiekio įrengimo srityje turime didelę patirtį, todėl savo klientams siūlome jau praktiškai išbandytus ir patikrintus sprendimus, palengvinančius jų buitį.

Nuotekų valymo įrenginiai dažniausiai pasirenkami tose vietose, kur nėra galimybės prisijungti centralizuotos nuotekų sistemos, arba tai yra tiesiog per brangu. Valymo įrenginiai yra puikus sprendimas prieinamas kiekvienam gyventojui, siekiančiam turėti visus patogumus savo privačiame name, sodo namelyje ar sodyboje. Nuotekų valymo įrenginys paprastai statomas vieną kartą, todėl labai svarbu teisingą sprendimą priimti iš pirmo karto, bei tinkamai pasirinkti tiek įrenginį, tiek jį montuosiančius specialistus.

Biologiniais buitinių nuotekų valymo įrenginiais išvalytos nuotekos gali būti šalinamos į aplinką, nepadarant žalos gamtai. Galima nuvesti į pakelės, melioracijos griovius, kitus atvirus pratekančius vandens telkinius. Nesant vandens telkinio, išvalytas nuotekas galima filtruoti į gruntą per filtracinius šulinius ar laukus. Tokį išvalytą vandenį taip pat galima naudoti mechaniškai: vejų laistymui, automobilių plovimui, kitoms reikmėms. Nuotekų valymo įrenginiai paprastai sumontuojami ir paleidžiami per 1 dieną.

Buitinių nuotekų valymo įrenginių priežiūra užtikrina ilgalaikį ir nepertraukiamą, efektyvų įrenginių darbą.

Atliekame visų tipų ir gamintojų biologinių buitinių nuotekų valymo įrenginių priežiūros darbus: nusiurbiame perteklinį dumblą, išvalome pirminius ir antrinius nusodintuvus, atnaujiname ir papildome įrenginius aktyviuoju dumblu, sureguliuojame aeracinę sistemą, prižiūrime orapūtes.

Nuotekų valymo įrenginiai

DAGNIS UAB parduodami valymo įrenginiai atlieka aukščiausio lygio valymą, tyliai dirba, neskleidžia nemalonaus kvapo. Jo metu nenaudojant jokių cheminių medžiagų iš nuotekų pašalinamas azotas ir fosforas, o tai reiškia, kad vandens išmetimo vietos neapauga dumblu, kas yra itin svarbu ten, kur už valymo įrenginių yra infiltravimo laukai.

Buitinių nuotekų vanduo, patenkantis į valymo įrenginį išvalomas iki tokio lygio, kad gali būti išleistas į atvirus vandens telkinius, melioracijos griovius, pakeles.

Mūsų siūlomi biologiniai nuotekų valymo įrenginiai – pažangus individualių gyvenamųjų namų ir smulkaus verslo nuotekų valymo sprendimas, kuris užtikrina buitinių: dušo, vonios, indų plovimo mašinos, skalbimo mašinos, kanalizacijos ir kt., nuotekų valymą.

Montavimo sprendimai


Montavimo

sprendimai

Nuotekų trasa iki 15m

Įrenginio montavimas

Kontrolinis šulinys

Infiltracinis šulinys

Pakėlimo stotelė

Grunto gerinimas

Elektros instaliacija

Kaina, Eur


Savitaka

Išvalyto vandens nuvedimas per kontrolinį šulinį į vandens telkinį

DN110, DN160

August, Traidenis, Švaistė

DN315 (PVC)

725

Infiltracija

Išvalyto vandens infiltraciją per šulinį į gruntą

DN110, DN160

August, Traidenis, Švaistė

DN700 (PP)

1250

Pakėlimo stotelė

Aukšti gruntiniai vandenys. Pakėlimo stotelė, infiltracija per šulinį į gruntą

DN110, DN160

August, Traidenis, Švaistė

DN700 (PP)

DN700 (PP); Siurblys

1725

Atlikti darbai

Nuotekų valymas

Siekiant, kad nuotekų sistemos funkcionuotų tinkamai ir tarnautų ilgą laiką, svarbi kruopšti ir reguliariai atliekama įrenginių priežiūra. Efektyvus nuotekų valymas neįsivaizduojamas be kokybiškai veikiančių įrenginių. Nesiimant reikiamos priežiūros, ilgainiui nuotekų valymo įrenginiai gali sutrikti, o tai neigiamai paveiks ir visą nuotekų sistemą. Tam, kad būtų galima išvengti šių ir kitų nesklandumų, pravartu periodiškai atlikti nuotekų valymo įrenginių priežiūrą ir pasidomėti specialistų teikiamomis paslaugomis.

Aukšta paslaugų kokybė ir profesionalumas

Užtikrinant aukštą valymo darbų kokybę, svarbu, kad nuotekų valymas būtų atliekamas pagal reikalavimus ir šį darbą atliktų ne bet kas, o gerai nusimanantys specialistai. Ne mažiau svarbu, kad darbams būtų naudojama moderni valymo įranga. Specialistų patyrimas, kruopštumas bei patikima darbo įranga yra trys kertiniai punktai, kurie lemia atliekamų darbų kokybę.

Visa tai gali suteikti mūsų įmonė, kurioje dirba ilgametę patirtį turinčių specialistų komanda. Esame sukaupę daug patirties vandentiekio ir kanalizacijos įrengimo srityse, užsiimame profesionalia jų priežiūra. Užtikriname kokybiškas nuotekų valymo paslaugas, valome ir tvarkome įvairių rūšių nuotekų įrenginius už visuomet palankią kainą.

Kokybiški nuotekų valymo įrenginiai

Mūsų parduodami nuotekų valymo įrenginiai valo nuotekas patikimai ir efektyviai, nesukeldami triukšmo ir neskleisdami nemalonaus kvapo. Iš nuotekų pašalinami fosforas ir azotas, šitaip apsaugant vandens išmetimo vietas nuo apaugimo dumblu. Veikiant įrenginiams, buitinių nuotekų vanduo išvalomas taip nuodugniai ir kokybiškai, kad gali būti išleistas į vandens telkinius, griovius, pakeles, nesukeliant taršos gamtai.

Platus teikiamų paslaugų asortimentas
Tinkamai atliekami priežiūros darbai užtikrins sklandų, ilgalaikį ir nepertraukiamą buitinių nuotekų valymo įrenginių funkcionavimą. Siūlome platų paslaugų spektrą, kuris užtikrins, kad būtų suteikta visokeriopa pagalba ir nuotekų įrenginiai veiktų efektyviai. Teikiamos šios paslaugos:

 • pirminių ir antrinių nusodintuvų valymas;
 • įrenginių atnaujinimas ir papildymas aktyviuoju dumblu;
 • perteklinio dumblo nusiurbimas;
 • įrenginių sienelių valymas;
 • orapūtės filtrų ir kitų dalių valymas bei priežiūra;
 • įvairios kitos paslaugos.

Patikėkite nuotekų valymo įrenginių montavimo ir priežiūros darbus specialistams. Kruopštus, kokybiškas ir greitas nuotekų valymas prieinamomis kainomis!