Welcome to Dagnis
  • Klaipeda
    Vilnius
  • Darbo laikas
    I - V 8:00 - 18:00
  • Skambinti
    370 624 11133

New to site?


Login

Lost password? (close)

Already have an account?


Signup

(close)

Nuotekų valymo įrenginiai

KONSULTACIJOS   MONTAVIMAS   APTARNAVIMAS
DAGNIS Komanda

MŪSŲ KOMANDA

Įmonėje dirba didelę patirtį turintys specialistai, kurie pasirengę suteikti Jums reikalingą informaciją

Nuotekų valymo įrenginiai

PLATUS ĮRENGINŲ PASIRINKIMAS

Parduodame sertifikuotus Traidenis, August, Švaistė, Eneka gamintojų nuotekų valymo įrenginius, riebalų bei naftos gaudykles

Darbams suteikiama garantija

KOKYBĖ IR GARANTIJA

Mūsų specialistai profesionaliai atlieka visus buitinių nuotekų valymo įrenginių montavimo darbus, kuriems suteikiama garantija

Nuotekų valymo įrenginiai: kaip pasirinkti ?

Kanalizacijos ir vandentiekio įrengimo srityje turime didelę patirtį, todėl savo klientams siūlome jau praktiškai išbandytus ir patikrintus sprendimus, palengvinančius jų buitį.

Nuotekų valymo įrenginiai dažniausiai pasirenkami tose vietose, kur nėra galimybės prisijungti centralizuotos nuotekų sistemos, arba tai yra tiesiog per brangu. Valymo įrenginiai yra puikus sprendimas prieinamas kiekvienam gyventojui, siekiančiam turėti visus patogumus savo privačiame name, sodo namelyje ar sodyboje. Nuotekų valymo įrenginys paprastai statomas vieną kartą, todėl labai svarbu teisingą sprendimą priimti iš pirmo karto, bei tinkamai pasirinkti tiek įrenginį, tiek jį montuosiančius specialistus.

Biologiniais buitinių nuotekų valymo įrenginiais išvalytos nuotekos gali būti šalinamos į aplinką, nepadarant žalos gamtai. Galima nuvesti į pakelės, melioracijos griovius, kitus atvirus pratekančius vandens telkinius. Nesant vandens telkinio, išvalytas nuotekas galima filtruoti į gruntą per filtracinius šulinius ar laukus. Tokį išvalytą vandenį taip pat galima naudoti mechaniškai: vejų laistymui, automobilių plovimui, kitoms reikmėms. Nuotekų valymo įrenginiai paprastai sumontuojami ir paleidžiami per 1 dieną.

Buitinių nuotekų valymo įrenginių priežiūra užtikrina ilgalaikį ir nepertraukiamą, efektyvų įrenginių darbą.

Atliekame visų tipų ir gamintojų biologinių buitinių nuotekų valymo įrenginių priežiūros darbus: nusiurbiame perteklinį dumblą, išvalome pirminius ir antrinius nusodintuvus, atnaujiname ir papildome įrenginius aktyviuoju dumblu, sureguliuojame aeracinę sistemą, prižiūrime orapūtes.

Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai

DAGNIS UAB parduodami valymo įrenginiai atlieka aukščiausio lygio valymą, tyliai dirba, neskleidžia nemalonaus kvapo. Jo metu nenaudojant jokių cheminių medžiagų iš nuotekų pašalinamas azotas ir fosforas, o tai reiškia, kad vandens išmetimo vietos neapauga dumblu, kas yra itin svarbu ten, kur už valymo įrenginių yra infiltravimo laukai.

Buitinių nuotekų vanduo, patenkantis į valymo įrenginį išvalomas iki tokio lygio, kad gali būti išleistas į atvirus vandens telkinius, melioracijos griovius, pakeles.

Mūsų siūlomi biologiniai nuotekų valymo įrenginiai – pažangus individualių gyvenamųjų namų ir smulkaus verslo nuotekų valymo sprendimas, kuris užtikrina buitinių: dušo, vonios, indų plovimo mašinos, skalbimo mašinos, kanalizacijos ir kt., nuotekų valymą.

Montavimo sprendimai


Montavimo

sprendimai

Nuotekų trasa iki 15m

Įrenginio montavimas

Kontrolinis šulinys

Infiltracinis šulinys

Pakėlimo stotelė

Grunto gerinimas

Elektros instaliacija

Kaina, Eur


Savitaka

Išvalyto vandens nuvedimas per kontrolinį šulinį į vandens telkinį

DN110, DN160

August, Traidenis, Švaistė

DN315 (PVC)

725

Infiltracija

Išvalyto vandens infiltraciją per šulinį į gruntą

DN110, DN160

August, Traidenis, Švaistė

DN700 (PP)

1250

Pakėlimo stotelė

Aukšti gruntiniai vandenys. Pakėlimo stotelė, infiltracija per šulinį į gruntą

DN110, DN160

August, Traidenis, Švaistė

DN700 (PP)

DN700 (PP); Siurblys

1725

Atlikti darbai